KURUMSAL

SAYFAYI YAZDIR

HABERLER

Kymco Downtown 300i

23 Mart 2015 Pazartesi

Şehrin Yeni  Enerjisi

       Dünyanın en güçlü motosiklet üreticilerinden biri olan Kymco, rahatlığı ve lüksü üstün kalitesi ile birleştirerek ortaya çıkardığı Downtown 300i modeli ile maxi scooter segmentinde bir basamak daha ilerledi.

       Agresif görünümünün altındaki teknolojik yapısı, modern çizgileri ve üstün performans gücüyle sınıfının en asil tasarımı olan Downtown 300i’yi üreten Kymco, Ar&Ge merkezinin engin tecrübesi ile de yüksek teknolojisini kanıtladı.

       Kartal gözlü agresif ikiz far, yüksek yol tutuş kabiliyeti; 4-valf EFI ( Elektronik Yakıt Sistemi) ile yüksek derecede yakıt tasarruflu ve ayarlanabilir süspansiyon özelliği ile Downtown 300i sınıfında lider çevre dostu. Yüksek koruma özellikli fren sistemi ile de güvenilir ve güçlü yapısını gözler önüne seriyor.

        Geniş sele-altı bagaj yapısı ile iki tam kaskı taşıyabilecek kapasitede geniş bagaj özelliği ile gün içi gezilerde size rahatlık sağlar. Ön panelde cep telefonu şarj etmek için 12 volt aksesuar çıkışı ile donatılmış, su geçirmez torpido bölmesi ile tüm günlük ve uzun mesafe yolculuklarınızda yeterli saklama ve kullanım alanı sunuyor.

      Bir çok ülkede yoğun ilgi ile karşılanan Downtown 300i, Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA) güvencesiyle artık Türkiye yollarında satışa sunuluyor.HABERLER

Kymco’da Mayıs Ayı Fırsatı
12.05.2017
Kymco’da Mayıs Ayı Fırsatı

Kymco, kaliteli, çevreye duyarlı ve düşük emisyonlu modelleri ile Mayıs ayı boyunca da fırsatlarına devam ediyor.

devamını oku
Şehrin Efendisi
12.05.2017
Şehrin Efendisi

Yeni Downtown 350i ABS, keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku
KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu
12.05.2017
KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu

Sahip olduğu asil tarzı, dinamik görüntüsü ve enerjisi ile kendine hayran bırakacak Yeni Downtown 350i ABS, 26.990 TL lansman fiyatıyla keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku