KURUMSAL

SAYFAYI YAZDIR

HABERLER

Devler Birleşti

5 Ocak 2015 Pazartesi

Motosiklet dünyasında dev işbirliği:

Dünya devi KYMCO,

Türkiye’nin lideri UMA çatısı altında

          Motosiklet sektörünün Türkiye’deki lider markası Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA), dünya devleri arasında yer alan Tayvanlı KYMCO markasının Türkiye distribütörlüğünü alarak bünyesine kattı. Türkiye motosiklet pazarı lideri Mondial markasının üreticisi olan Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA) Genel Müdürü Faysal Takmaklı ve KYMCO Başkanı Chun-Ping Ko düzenlenen imza töreninde bir araya geldi. Taraflar arasında imzalanan işbirliği anlaşması ile KYMCO, global kalite anlayışını bundan böyle UMA güvencesiyle Türkiye yollarına taşıyacak.

          UMA Bayiler Toplantısı’nda gerçekleştirilen imza töreninde konuşan KYMCO  Başkanı Chun-Ping Ko, bu yıl 50. yılını kutlayan KYMCO markasını Türkiye’de UMA’ya teslim etmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. KYMCO markalı motosikletlerin 20 yıldır Türkiye yollarında olduğunu ve Türkiye’nin kendileri için önemli bir pazar olduğunu belirten KYMCO Başkanı Ko, “Şimdi bizim için bu yeni bir başlangıç olacak. KYMCO, Türkiye pazarı için uygun modelleri, yaygın yedek parça ve servis ağıyla, satış sonrası hizmeti ve pazarlama faaliyetleriyle de destek sağlayacaktır. Biz  UMA ile yaptığımız bu işbirliği anlaşmasıyla, KYMCO’nun Türkiye pazarında iyi bir pazar payı kazanacağına inanıyoruz.“ şeklinde konuştu. 

          Uğur Motorlu Araçlar adına törende bir konuşma yapan Genel Müdür Faysal Takmaklı ise; KYMCO markasını bünyelerine katarak, gelişim odaklı değişim sürecinin önemli bir basamağını daha gerçekleştirdiklerini söyledi. Mondial markası ile TÜİK Kasım 2014 verilerine göre Türkiye Motosiklet Pazarında 10 yıldır üst üste satış lideri olduklarını belirten Takmaklı, nüfus ve ekonomi verilerine göre Türkiye’de motosiklet pazarının potansiyelinin çok yüksek olduğunu ifade etti. Bu doğrultuda KYMCO gibi dünya devleri arasında yer alan bir markayı bünyelerine katmaktan mutluluk duyduklarını belirten UMA Genel Müdürü Faysal Takmaklı, “KYMCO, global kalite anlayışını bundan böyle UMA güvencesiyle Türkiye yollarına taşıyacak. KYMCO’nun “en iyiden daha iyi” şeklinde bir sloganı var. İki markanın işbirliğinin altında yatan temel fikrin de bu olduğunu düşünüyorum. KYMCO markası Türkiye’de daha iyi bir konuma ulaşmak için en iyiyi seçti.” şeklinde konuştu.

             İki taraf arasında imzalanan anlaşma kapsamında KYMCO markalı motosikletlerin satış, yedek parça temini ve garantisi kapsamında tüm işlemler bundan böyle Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. tarafından yürütülecek. 

Fotoğraflar


HABERLER

Kymco’da Mayıs Ayı Fırsatı
12.05.2017
Kymco’da Mayıs Ayı Fırsatı

Kymco, kaliteli, çevreye duyarlı ve düşük emisyonlu modelleri ile Mayıs ayı boyunca da fırsatlarına devam ediyor.

devamını oku
Şehrin Efendisi
12.05.2017
Şehrin Efendisi

Yeni Downtown 350i ABS, keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku
KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu
12.05.2017
KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu

Sahip olduğu asil tarzı, dinamik görüntüsü ve enerjisi ile kendine hayran bırakacak Yeni Downtown 350i ABS, 26.990 TL lansman fiyatıyla keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku