KURUMSAL

SAYFAYI YAZDIR

HABERLER

Stil Sahibi Olanlara Kymco Xciting 250Ri

13 Nisan 2015 Pazartesi

Kymco’nun kalitesine uygun, her zaman üstün performansı ve hızıyla mükemmelliği yakalamış Kymco Xciting 250Ri, scooter segmentinde kendine özgü aerodinamik bir yapısı, zarif, uyumlu ve genç tasarımı ile motosiklet tutkusunu sürücülerine yaşatıyor.

249 cc güçlü motor hacmi ve mükemmel performansı ile dikkat çeken Kymco Xciting 250Ri; 4 zamanlı, tek silindir, 2 supaplı SOHC ve sıvı soğutma sistemli motor yapısı ile donatıldı.

İlk bakışta göze çarpan yüksek ön siperlik sürüş esnasında size rüzgar gelmesini engelleyerek konforlu bir sürüş yapmanızı sağlıyor. Aynı zamanda iç bükey rüzgarlıkları yolculuk sırasında adeta gücünüze güç katarak daha kontrollü sürüş imkanı sunmaktadır.

Agresif ikiz farları ve Led DRL yani diğer gündüz sürüş farları ile karanlıkta yüksek aydınlatma sağlayarak üstün görüş imkanı sunuyor.

Performansına göre oldukça düşük yakıt tüketimi yapan Kymco Xciting 250Ri, tüm günlük ve uzun mesafe yolculuklarınızda size tam bir tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda karbon fiber kaplı, şık dizaynı ve Euro 3 standartlarına uygun egzoz yapısı ile tam bir çevre dostu.

Ön tekerleğin arkasına yerleştirilmiş soğutma sistemi ile sürüş sırasında motorunuzun gücüne güç katarak daha iyi performans almanıza yardımcı oluyor.

Performans, konfor ve güvenliği tek bir gövdede sunan Kymco, tasarımıyla da motosiklet tutkunları için ideal bir model olan Kymco Xciting 250Ri’yi, UMA (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.) güvencesiyle sizlerle buluşturuyor.HABERLER

Kymco’da Mayıs Ayı Fırsatı
12.05.2017
Kymco’da Mayıs Ayı Fırsatı

Kymco, kaliteli, çevreye duyarlı ve düşük emisyonlu modelleri ile Mayıs ayı boyunca da fırsatlarına devam ediyor.

devamını oku
Şehrin Efendisi
12.05.2017
Şehrin Efendisi

Yeni Downtown 350i ABS, keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku
KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu
12.05.2017
KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu

Sahip olduğu asil tarzı, dinamik görüntüsü ve enerjisi ile kendine hayran bırakacak Yeni Downtown 350i ABS, 26.990 TL lansman fiyatıyla keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku