KURUMSAL

SAYFAYI YAZDIR

HABERLER

Kymco, 2016 Yılı Bayi Toplantısını Antalya’da Gerçekleştirdi.

23 Kasım 2015 Pazartesi

Scooter tutkunlarının önde gelen markası olan KYMCO, şık ve güçlü scooter modellerini 9-12 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen 2016 bayiler toplantısında tanıttı.

Dünyanın önde gelen scooter üreticileriden biri olan KYMCO, kuruluşundan bu yana AR-GE’ye yapmış olduğu yatırımları ile müşteri memnuniyetinin daha da ötesine geçmeyi hedefleyen bir marka olma anlayışını Türkiye’de UMA güvencesi ile sürdürüyor.

Maxi scooter segmentinde gücü ve agresif hatları ile bilinen “Xciting 400i”nin “ABS”li fren sistemine sahip modeli 2016’da scooter tutkunlarını KYMCO satış noktalarında bekliyor olacak. Üstün yol tutuş özelliği ABS fren sistemi ile tamamlanan modelin, geniş sele altı bagaj yapısı da kullanıcılarının ihtiyacı olan ekstra alanı sağlıyor.

Scooter sınıfının güçlü modelleri arasında yer alan ve KYMCO tutkunlarının uzun süredir beklediği G-Dink 250 modelinin tanıtımı bayi toplantısında yapıldı. Sürücü konforunu sağlarken artçıyı da unutmayan G-Dink 250, arka dayanak yastığı ile ikili yolculuklarda en çok tercih edilecek modeller arasında olmayı hedefliyor.

Ayrıca toplantıda; Retro tarzını yansıtan, kask sığacak büyüklükte sele altı bagaja sahip “125 Like” modeli ve yenilenmiş görünümü, 163 cc motor yapısı ve egzoz yapısıyla yüksek verimlilik sağlayan “Agility 200i 16+” tanıtımı yapılan ürünler arasında yer aldı.

Global kalite anlayışını, Türkiye pazarına uygun modelleri ile birleştiren Kymco, istikrarlı büyümesini her geçen yıl arttırmaya devam edeceğini yapılan bayi toplantısında bir kez daha vurguladı.

 

 

Fotoğraflar


HABERLER

Kymco’da Mayıs Ayı Fırsatı
12.05.2017
Kymco’da Mayıs Ayı Fırsatı

Kymco, kaliteli, çevreye duyarlı ve düşük emisyonlu modelleri ile Mayıs ayı boyunca da fırsatlarına devam ediyor.

devamını oku
Şehrin Efendisi
12.05.2017
Şehrin Efendisi

Yeni Downtown 350i ABS, keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku
KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu
12.05.2017
KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu

Sahip olduğu asil tarzı, dinamik görüntüsü ve enerjisi ile kendine hayran bırakacak Yeni Downtown 350i ABS, 26.990 TL lansman fiyatıyla keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku