KURUMSAL

SAYFAYI YAZDIR

HABERLER

Kymco, “Yerim Seni İstanbul” Ekibinin Yanında

26 Ağustos 2016 Cuma

Uğur Motorlu Araçlar’ın çatısı altında faaliyet gösteren Kymco, Türkiye’nin büyülü şehri İstanbul’un 230  farklı mekânını gezen “Sonradan Gurmeler Topluluğu’nun” yayınladığı Yerim Seni İstanbul adlı kitabın sponsorlarından biri oldu.

“Büyülü şehrin en mütevazı ve en lezzetli duraklarını derledik! Haydi durmayın, çıkın sokaklara, İstanbul sizi bekliyor!” sloganıyla şehri karış karış gezen “Sonradan Gurmeler” 8 yıl önce başladıkları bu keşfi tamamlayarak İstanbul’un meşhur lezzet duraklarını “Yerim Seni İstanbul” adlı kitapta topladılar. İstanbul’un en geniş lezzet rehberi olan bu kitapta birbirinden lezzetli yemeklere, yemeklerin lezzet sırlarına, özel lezzetlerin adres ve telefonlarına ulaşabilirsiniz.

6 kişilik ekibin çalışmalarıyla hayat bulan “Yerim Seni İstanbul” kitabı, 2 kıta, 42 rota ve 230 mekanı ile lezzetleri keşfetmek için muhteşem bir kaynak oluşturuyor. 8 yıl boyunca İstanbul’u gezen “Sonradan Gurmeler Topluluğu” çıkardıkları bu kitapta, sponsorlarından biri olan Kymco’ya da yer vererek teşekkür ettiler.

Tükenmeden alın, soğumadan yiyin! mottosu ile yemek yemeyi seven ve her daim en lezzetlisini arayanlar için raflardaki yerini alan “Yerim Seni İstanbul” kitabı, bir çok ünlü yazardan da tam not aldı.

Bu lezzet dolu mekanlara İstanbul trafiğine takılmadan kolayca ulaştıran Kymco, yemek meraklılarına keşif için daha fazla zaman sağlıyor. Zamandan tasarruf eden yemek meraklılarına ise 230 adet lezzet durağının tadını çıkartmak kalıyor.

 HABERLER

Kymco’da Mayıs Ayı Fırsatı
12.05.2017
Kymco’da Mayıs Ayı Fırsatı

Kymco, kaliteli, çevreye duyarlı ve düşük emisyonlu modelleri ile Mayıs ayı boyunca da fırsatlarına devam ediyor.

devamını oku
Şehrin Efendisi
12.05.2017
Şehrin Efendisi

Yeni Downtown 350i ABS, keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku
KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu
12.05.2017
KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu

Sahip olduğu asil tarzı, dinamik görüntüsü ve enerjisi ile kendine hayran bırakacak Yeni Downtown 350i ABS, 26.990 TL lansman fiyatıyla keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku