KURUMSAL

SAYFAYI YAZDIR

HABERLER

Şimdi Harekete Geçme Zamanı: Kymco Xciting 250Ri

14 Aralık 2016 Çarşamba

İster yakın mesafedeki gezilecek yerler ister şehir dışında görmek istediğiniz mekanlar… Mesafelerin bir önemi olmadığını sadece harekete geçmek için Kymco Xciting 250Ri beklediğinizi biliyoruz.

Her şeyi sizin için düşünen ve dinamik yapısına hayran kalacağınız Kymco Xciting 250Ri ile yeni yerleri keşfetmeye hazır olun.

Maxi scooter segmentinde inci beyaz rengi ile göz kamaştıran Kymco Xciting 250Ri, konforu ve güvenliği tavizsiz yaşatmak için zarifliği ve şıklığı kendinde birleştirdi.

Kymco Xciting 250Ri’nin sahip olduğu enerji 249 cc güçlü motor hacmi, 4 zamanlı ve sıvı soğutmalı sistemi ile birleştirerek performansı her türlü yol koşullarında bir kez gösteriyor.

Kymco Xciting 250Ri ile yokuşlar düz, bozuk yollar hissedilmez. Önde 15, arkada 14 jantları ve önde çift disk, 4 pistonlu çift kaliper hidrolik disk fren sistemi güvenli manevra kabiliyeti sağlarken, 5 kademeli sertlik ayarı olan çift amortisörleri ile beklenmedik çukurlardan, bozuk yollardan sizi kolayca kurtarıyor.

Xciting 250Ri LCD gösterge paneli, devir&yakıt göstergesi, EFI ikaz lambaları, saat ve hız göstergeleri gibi birçok görmek istediğiniz bilgileri rahatça görmenizi sağlar.

Yeni yerler görmek için daha fazla beklemeyin. Şimdi hemen bir Kymco Yetkili Bayisine uğrayınız.



HABERLER

Kymco’da Mayıs Ayı Fırsatı
12.05.2017
Kymco’da Mayıs Ayı Fırsatı

Kymco, kaliteli, çevreye duyarlı ve düşük emisyonlu modelleri ile Mayıs ayı boyunca da fırsatlarına devam ediyor.

devamını oku
Şehrin Efendisi
12.05.2017
Şehrin Efendisi

Yeni Downtown 350i ABS, keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku
KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu
12.05.2017
KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu

Sahip olduğu asil tarzı, dinamik görüntüsü ve enerjisi ile kendine hayran bırakacak Yeni Downtown 350i ABS, 26.990 TL lansman fiyatıyla keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku