KURUMSAL

SAYFAYI YAZDIR

HABERLER

Devler Birleşti

5 Ocak 2015 Pazartesi

Motosiklet dünyasında dev işbirliği:

Dünya devi KYMCO,

Türkiye’nin lideri UMA çatısı altında

          Motosiklet sektörünün Türkiye’deki lider markası Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA), dünya devleri arasında yer alan Tayvanlı KYMCO markasının Türkiye distribütörlüğünü alarak bünyesine kattı. Türkiye motosiklet pazarı lideri Mondial markasının üreticisi olan Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA) Genel Müdürü Faysal Takmaklı ve KYMCO Başkanı Chun-Ping Ko düzenlenen imza töreninde bir araya geldi. Taraflar arasında imzalanan işbirliği anlaşması ile KYMCO, global kalite anlayışını bundan böyle UMA güvencesiyle Türkiye yollarına taşıyacak.

          UMA Bayiler Toplantısı’nda gerçekleştirilen imza töreninde konuşan KYMCO  Başkanı Chun-Ping Ko, bu yıl 50. yılını kutlayan KYMCO markasını Türkiye’de UMA’ya teslim etmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. KYMCO markalı motosikletlerin 20 yıldır Türkiye yollarında olduğunu ve Türkiye’nin kendileri için önemli bir pazar olduğunu belirten KYMCO Başkanı Ko, “Şimdi bizim için bu yeni bir başlangıç olacak. KYMCO, Türkiye pazarı için uygun modelleri, yaygın yedek parça ve servis ağıyla, satış sonrası hizmeti ve pazarlama faaliyetleriyle de destek sağlayacaktır. Biz  UMA ile yaptığımız bu işbirliği anlaşmasıyla, KYMCO’nun Türkiye pazarında iyi bir pazar payı kazanacağına inanıyoruz.“ şeklinde konuştu. 

          Uğur Motorlu Araçlar adına törende bir konuşma yapan Genel Müdür Faysal Takmaklı ise; KYMCO markasını bünyelerine katarak, gelişim odaklı değişim sürecinin önemli bir basamağını daha gerçekleştirdiklerini söyledi. Mondial markası ile TÜİK Kasım 2014 verilerine göre Türkiye Motosiklet Pazarında 10 yıldır üst üste satış lideri olduklarını belirten Takmaklı, nüfus ve ekonomi verilerine göre Türkiye’de motosiklet pazarının potansiyelinin çok yüksek olduğunu ifade etti. Bu doğrultuda KYMCO gibi dünya devleri arasında yer alan bir markayı bünyelerine katmaktan mutluluk duyduklarını belirten UMA Genel Müdürü Faysal Takmaklı, “KYMCO, global kalite anlayışını bundan böyle UMA güvencesiyle Türkiye yollarına taşıyacak. KYMCO’nun “en iyiden daha iyi” şeklinde bir sloganı var. İki markanın işbirliğinin altında yatan temel fikrin de bu olduğunu düşünüyorum. KYMCO markası Türkiye’de daha iyi bir konuma ulaşmak için en iyiyi seçti.” şeklinde konuştu.

             İki taraf arasında imzalanan anlaşma kapsamında KYMCO markalı motosikletlerin satış, yedek parça temini ve garantisi kapsamında tüm işlemler bundan böyle Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. tarafından yürütülecek. 

Fotoğraflar


HABERLER

Şehirde Her Yer Agility 16+ 150i Çok Yakın
11 Aralık 2017 Pazartesi
Şehirde Her Yer Agility 16+ 150i Çok Yakın

Şehirde trafiği unutturan ve göz kamaştırıcı tasarıma sahip KYMCO Agility 16+ 150i eşsiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

devamını oku
Kymco Kış Fırsatları Başladı..
1 Aralık 2017 Cuma
Kymco Kış Fırsatları Başladı..

Kymco, Aralık ayı boyunca 12 aya varan taksit imkanı sunuyor.

devamını oku
KYMCO X-Town 125i: Onun Doğası Şehir!
20 Kasım 2017 Pazartesi
KYMCO X-Town 125i: Onun Doğası Şehir!

Şehirdeki sürücü ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan “KYMCO X-Town 125i”, şehrin hızına yetişmenizde en büyük yardımcınız olacak.

devamını oku
UMA bünyesindeki KYMCO 2018 Yılı Bayiler Toplantısını Gerçekleştirdi.
16 Kasım 2017 Perşembe
UMA bünyesindeki KYMCO 2018 Yılı Bayiler Toplantısını Gerçekleştirdi.

Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde 30 Ekim-5 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen Bayi Toplantısı’nda, Dünya motosiklet ve scooter devi KYMCO, 2018 yılında gelecek maxi scooter ve scooter modellerini tanıttı.

devamını oku
Downtown 350İ ABS: Konfordan Taviz Vermeyenlere
30 Eylül 2017 Cumartesi
Downtown 350İ ABS: Konfordan Taviz Vermeyenlere

Kullanıcıları tarafından son derece sağlam son derece dinamik olarak tanımlanan Downtown 350İ ABS sunduğu konfor ve güç ile göz dolduruyor.

devamını oku
Şehrin Anahtarı: KYMCO Downtown 350i ABS
2 Eylül 2017 Cumartesi
Şehrin Anahtarı: KYMCO Downtown 350i ABS

KYMCO Downtown 350i ABS, şehrin her yerinde her an sizinle.

devamını oku