KURUMSAL

SAYFAYI YAZDIR

HABERLER

KYMCO Xciting 250Ri; Şehirdeki Yeni Arkadaşınız

26 Temmuz 2017 Çarşamba

Sahip olduğu özellikleri, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan Xciting 250Ri, günlük kullanımınızda ve şehir dışı yolculuklarınızda zamandan ve yakıttan tasarruf etmenizi sağlayan yeni arkadaşınız.

Göz alıcı tasarımı ve ekonomik yapısıyla dikkat çeken Xciting 250Ri, güvenlikten taviz vermiyor. Ön fren sisteminde kullanılan çift fren diski, 4 pistonlu çift kaliper ve hidrolik özellikli fren sistemi ile güvenle durmanızı sağlıyor. Ayarlanabilir 4 kademeli fren sertlik kolu sayesinde her türlü yol şartlarında güvenli frenleme yapmanıza olanak tanıyor. Arka fren sisteminde kullanılan soğutma kanallı, kaliperli, arka fren diski, seri yavaşlamanızı ve güvenle durmanızı sağlıyor.

Kontaktan açılan, sağ ön torpidoya konumlandırılmış benzin depo kapağı güvenliğinizi arttırıyor.

Konforunuz ve sürüş rahatlığınız düşünülerek geniş yapıda tasarlanan sele; kaymaz, su geçirmez özelliklerde dizayn edilmiştir. Selede konumlandırılan kolay ulaşılabilir sele alt haznesi, kişisel eşyalarınızı taşımada kolaylık sağlayacak tarzda üretilmiştir. Ayrıca 5 kademeli ayarlanabilir çift arka süspansiyonu sayesinde yol şartlarına göre süspansiyon ayarı yaparak konforunuzu maksimum seviyede tutarsınız.

Aerodinamik yapıda tasarlanan Xciting 250Ri’in rüzgarlığı, kullanım sırasında gelen rüzgarı keserek daha hakim ve daha konforlu sürüş yapmanızı sağlıyor.

Kartal gözlü ikiz farlar, akıllı LED DRL (Gündüz Sürüş Farı) özelliği ile trafikteki farkedilirliğiniz arttırılmış ve LED ampulleri sayesinde farların akü yükü azaltılarak daha uzun akü ömrü sağlanmıştır. Trafikte görünürlük kapasitesi arttırılmış arka stop ve ikaz lambaları ise spor görünümlü gövdeye uyumlu ve LED ışık ile donatılmıştır.

Euro 3 standartlarına uygun egzoz yapısı ile doğayı korumaya yardımcı olurken, güçlü motoru ile performansından da ödün vermez.HABERLER

Kymco Yaz Fırsatları Başladı..
1 Temmuz 2018 Pazar
Kymco Yaz Fırsatları Başladı..

Kymco, Temmuz ayı boyunca 12 aya varan taksit imkanı sunuyor.

devamını oku
Downtown 350İ ABS: Konfordan Taviz Vermeyenlere
14 Mayıs 2018 Pazartesi
Downtown 350İ ABS: Konfordan Taviz Vermeyenlere

Kullanıcıları tarafından son derece sağlam son derece dinamik olarak tanımlanan Downtown 350İ ABS sunduğu konfor ve güç ile göz dolduruyor.

devamını oku
Şehrin İçinde Seninle: X-Town 125i
22 Aralık 2017 Cuma
Şehrin İçinde Seninle: X-Town 125i

Sahip olduğu özellikleri, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan X-Town 125i, günlük kullanımınızda ve şehir dışı yolculuklarınızda zamandan ve yakıttan tasarruf etmenizi sağlayan yeni arkadaşınız.

devamını oku
Şehrin Efendisi
21 Aralık 2017 Perşembe
Şehrin Efendisi

Yeni Downtown 350i ABS, keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku
Şehirde Her Yer Agility 16+ 150i Çok Yakın
11 Aralık 2017 Pazartesi
Şehirde Her Yer Agility 16+ 150i Çok Yakın

Şehirde trafiği unutturan ve göz kamaştırıcı tasarıma sahip KYMCO Agility 16+ 150i eşsiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

devamını oku
UMA bünyesindeki KYMCO 2018 Yılı Bayiler Toplantısını Gerçekleştirdi.
16 Kasım 2017 Perşembe
UMA bünyesindeki KYMCO 2018 Yılı Bayiler Toplantısını Gerçekleştirdi.

Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde 30 Ekim-5 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen Bayi Toplantısı’nda, Dünya motosiklet ve scooter devi KYMCO, 2018 yılında gelecek maxi scooter ve scooter modellerini tanıttı.

devamını oku