KURUMSAL

SAYFAYI YAZDIR

HABERLER

Şehrin Anahtarı: KYMCO Downtown 350i ABS

2 Eylül 2017 Cumartesi

KYMCO Downtown 350i ABS, şehrin her yerinde her an sizinle.

321 cc hacimli, sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, 4 Supaplı (SOHC), motor yapısı ile şehirde ki gücünü doruklarda hissedeceksiniz. Yakıt sarfiyatını minimuma indiren EFI yakıt sistemi ve sahip olduğu yüksek manevra kabiliyeti ile ekonomikliğini ve pratikliğini daha ilk sürüşte hissedeceksiniz.

Tüm dizaynı ve tüm özellikleri ile tamamen şehir yaşamı için tasarlanan KYMCO Downtown 350İ ABS, ön paneli üzerinde sol tarafta yer alan 12 V güç çıkışı sayesinde cep telefonunuzu, tabletinizi ve diğer elektronik cihazlarınızı şarj edebilme imkanı sağlarken, sağ tarafa konumlandırılan depo alanı ile şehirde sürekli yanınızda taşıdığınız küçük eşyalarınız için ekstra alan sağlar.

İki adet tam kaskı taşıyabilecek kapasiteye sahip geniş sele-altı bagajı ile çantanızı ve günlük eşyalarınızı güvenle saklamanıza ve taşımanıza olanak sağlar. Ayrıca uzun mesafe yolculuklarınızda da tüm eşyalarınızı rahatlıkla yanınızda taşımanıza olanak tanır.

Ön ve arka fren sisteminde soğutma kanallı, dalgalı disk kullanılmıştır. Kullanılan ‘’ABS’’ fren sistemi sayesinde de yumuşak frenlemenizi, güvenle yavaşlamanızı ve durmanızı sağlar.

5 kademeli, yol durumuna göre ayarlanabilme özelliğine sahip arka süspansiyonu ile konfor ve güvenlik maksimum düzeye çıkartılmıştır. Buna ek 4 kademeli fren manetleri ile de levye sertlik ayarı yapılarak güvenli frenleme sağlanmıştır. Şehirler arası uzun mesafeleri rahatça gidebilen KYMCO Downtown 350i ABS tüm yolculuklarınızda maksimum performans ve güvenli sürüş sunar.

Şehre sağladığı tam uyum, yüksek teknolojik özellikleri, tasarımı ve pratikliği ile şehir avucunun içinde olacak.HABERLER

Downtown 350İ ABS: Konfordan Taviz Vermeyenlere
14 Mayıs 2018 Pazartesi
Downtown 350İ ABS: Konfordan Taviz Vermeyenlere

Kullanıcıları tarafından son derece sağlam son derece dinamik olarak tanımlanan Downtown 350İ ABS sunduğu konfor ve güç ile göz dolduruyor.

devamını oku
Kymco Bahar Fırsatları Başladı..
4 Mayıs 2018 Cuma
Kymco Bahar Fırsatları Başladı..

Kymco, Mayıs ayı boyunca 12 aya varan taksit imkanı sunuyor.

devamını oku
Şehrin İçinde Seninle: X-Town 125i
22 Aralık 2017 Cuma
Şehrin İçinde Seninle: X-Town 125i

Sahip olduğu özellikleri, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan X-Town 125i, günlük kullanımınızda ve şehir dışı yolculuklarınızda zamandan ve yakıttan tasarruf etmenizi sağlayan yeni arkadaşınız.

devamını oku
Şehrin Efendisi
21 Aralık 2017 Perşembe
Şehrin Efendisi

Yeni Downtown 350i ABS, keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.

devamını oku
Şehirde Her Yer Agility 16+ 150i Çok Yakın
11 Aralık 2017 Pazartesi
Şehirde Her Yer Agility 16+ 150i Çok Yakın

Şehirde trafiği unutturan ve göz kamaştırıcı tasarıma sahip KYMCO Agility 16+ 150i eşsiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

devamını oku
UMA bünyesindeki KYMCO 2018 Yılı Bayiler Toplantısını Gerçekleştirdi.
16 Kasım 2017 Perşembe
UMA bünyesindeki KYMCO 2018 Yılı Bayiler Toplantısını Gerçekleştirdi.

Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde 30 Ekim-5 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen Bayi Toplantısı’nda, Dünya motosiklet ve scooter devi KYMCO, 2018 yılında gelecek maxi scooter ve scooter modellerini tanıttı.

devamını oku