Agility Carry
125i

Agility Carry 125i

Agility Carry 125i

Kıvraklığı, ekonomisi ve çok yönlü taşıma kabiliyetiyle göreve hazır…

Peki, o scooter'ı "efsane" yapan şeyi sorsak?
10 yıldır kurye mesleğinin durmak bilmeyen profesyonelleri tarafından tercih edilmek diyebiliriz. Efsanevi Agility Carry, güncel Euro 4 modeliyle, teslimat işiniz için gerekli tüm nitelikleri bünyesinde barındırıyor. Yoğun trafikten sıyrılabilen manevra kabiliyeti, düşük yakıt tüketimi ve çevreci motoru sayesinde şehrin en uzak noktalarına tam vaktinde ulaşmanızı ve işinizi güvenle yapmanızı kolaylaştırıyor. Taşıdığınız yük dumanı üzerinde bir yemek, acil kodlu evrak ya da büyük paketler olabilir. Üstelik aynı anda bile olabilir. Merak etmeyin, Agility Carry üstesinden gelir!

Tasarım & Konfor

Zamana meydan okuyan tasarımı ile Agility Carry 125, işletmeniz için uzun vadeli bir yatırımı temsil eder. Kullanışlı çevik yapısı şehir içinde ve şehir dışında uzun ve rahat bir kullanım için çok uygundur.

Agility Carry 125, verimli, uygun fiyatlı ve çok yönlü bir taşıma çözümü arayanlar için ideal bir scooter'dır. Teslimat için tasarlanmış, önde ve arkada bulunan bagaj rafları arkada 20 kg, önde 10 kg yük kapasitesi sunar. Her ihtiyaca uygun tasarlanmış ek çantalar aksesuar olarak mevcuttur. Sele altında depolama ek taşıma kapasitesi sağlar.

Teknoloji

125 cc lik tek silindirli ve enjeksiyonlu motor ile donatılan Agility Carry 125, düşük bakım maliyetleriyle daha ekonomiktir. Pürüzsüz ve hoş motoru son derece güvenilirdir.

Yüksek performanslı Disk frenler ile donatılan CBS (kombine fren sistemi) ön ve arka frende hassas bir kullanım sağlar. Agility Carry 125, yükünüz ne kadar ağır olursa olsun tüm koşullarda etkili frenleme sunar.

Teknik Özellikler

Motor Tipi:

Tek Silindir

Soğutma:

Hava

Yakıt Tipi:

Benzin

Hacim:

124

Maksimum Güç:

9.7 Hp / 8.500 rpm

Maksimmum Tork:

8.9 / 6500 rpm

Vites:

Otomatik (CVT)

Yakıt Tüketimi - Karışık (L/100 km)

2.6L/100 km

Kuru Ağırlık:

125 Kg

Ölçüler:

1925 x 695 x 1110 mm

Sele Yüksekliği:

800 mm

Aks Mesafesi:

1310 mm

Yakıt Deposu:

6 kg

Ön Teker:

120/70-12

Arka Teker:

130/70-12

Jant:

Alüminyum

Ön Süspansiyon:

Teleskopik

Arka Süspansiyon:

Mono Şok

Ön Fren:

Disk

Arka Fren:

Disk

Video

DİĞER MODELLERİMİZİ KEŞFEDİN