Downtown
350i TCS

Downtown 350i TCS

Downtown 350i TCS

Performans, tasarım ve güvenliğin zirvesi!

Downtown 350i TCS; konforun ve performansın en güzel harmanı.
Dinamik, agresif hatları ve güven veren tasarımı ile Downtown, çift torpidosu, iki tam kapalı kask alabilen koltuk altı bagajı, TCS çekiş kontrol sitemi özelliği ve yüksek performanslı G5sc motoru ile mobilitenin en mükemmel seçeneği.

Güvenliğiyle mükemmel sport touring

Downtown 350i ABS E4, yeni ve avantajlı bir ekipmanla zenginleştirilmiştir: Şehir merkezinin tiğik konforu ve kullanımı için yüksek derecede güvenlik sağlayan TCS çekiş kontrolü bulunmaktadır.

Gergin ve agresif ön hatlar dinamizmini doğrulurken, arka kısmın güven verici akışkanlığı, yolcunun ve artçının ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilen geniş menzilli kullanımını garanti ediyor.

Ayırt edici farlar, krom parabolik taban tasarımı ve şeffaf renksiz stop lambası kapakları ile karakterize bir LED ampul içerir.

Bu yeni stil detaylarına, parlak siyah renkte susturucu koruması, çift torpido gözü ve çok kontak kısmından doğrudan açılabilen, hafif ışıkla donatılmış ve iki kask barındırdıktan sonra bile kullanışlı alan sunabilen büyük bir koltuk altı bagajı eklendi.

Hızlanırken ve viraj alırken güvenliğiniz

Yeni Downtown TCS'nin en büyük yeniliği, her koşulda sağladığı güvenlikte yatıyor.
Downtown'da bulunan TCS «Çekiş Kontrol Sistemi»ni ifade etmekte ve bu sistem; hızlanma, viraj alma sırasında sürücüye yardımcı olan, tüm asfalt koşullarında veya yağmur durumda sürüşü daha güvenli ve daha hızlı hale getiren bir elektronik sistemden oluşmaktadır.

Ayrıca, yetersiz kavrama koşullarında, ön ve arka tekerlek arasında hız farkı olduğunda veya arka tekerde beklenmedik bir hızlanma durumunda, TCS, sınırı aşmadan aracı tekrar güvenli hale getirmek için ABS sistemi ile sinerji içinde çalışır.

Dikkat çeken tasarım

Yol bilgisayarı (hava sıcaklığı, yakıt tüketimi ve akü voltajı), toplam ve kısmi kilometre sayacı, hız göstergesi, takometre, dijital saat, yakıt seviyesi ve soğutma suyu sıcaklığı göstergeleri Downtown 350i'yi yasarım açısından zengin kılan öğelerdir. Gidon kontrolleri basit, zarif ve ergonomik, parlak siyah karşı ağırlıklarla zenginleştirilmiş düğmeler, yeni tam siyah elcik tasarımı sayesinde son derece yenilikçidir.

Her iki fren kolu da mesafe olarak dört konuma ayarlanabilir, bu genellikle yalnızca büyük hacimli motosikletler tarafından benimsenen bir çözümdür.

Frenleme, sırasıyla 260 mm ve 240 mm diskler ve 120/90 - 14 "lastikler ve arkada 150/70 - 13" ile birlikte önde 3 ve arkada 2 pistonlu kaliperlere emanet edilmiştir.
Çekiş kontrol sistemi ABS ile birlikte sunulan en yeni Bosch 9 nesil çift kanallı kilitlenme sistemi tarafından desteklenir.
Bu özellikler, Downtown TCS'yi iki kişilik ve uzun mesafeli güzergahlar için bile mükemmel bir seyahat arkadaşı haline getirir.

Teknik Özellikler

Motor Tipi:

OHC 4 Zamanlı tek silindir

Soğutma:

Sıvı

Yakıt:

Enjeksiyon

Hacim:

320.6 cc

Maksimum Güç:

21.2Kw(28.4hp) / 7250 rpm

Maksimmum Tork:

31 Nm / 5750 rpm

Vites:

Otomatik (CVT)

Kuru Ağırlık:

184Kg

Ölçüler:

2250 x 780 x 1310 mm

Sele Yüksekliği:

775 mm

Aks Mesafesi:

1.553 mm

Yakıt Deposu:

12.5 LT

Ön Teker:

120/80-14

Arka Teker:

150/70-13

Jant:

Alüminyum Alaşım

Ön Süspansiyon:

Teleskopik

Arka Süspansiyon:

Tek salıncaklı ayarlanabilir çift hidrolik amortisör

Ön Fren:

Disk

Arka Fren:

Disk

DİĞER MODELLERİMİZİ KEŞFEDİN